sobota 28. listopadu 2015

MAROCKÉ POKLADY, KTERÉ NUTNĚ POTŘEBUJETE :)Přemýšleli jste někdy nad tím, proč mají marocké žínky a dívky tak překrásnou pleť?
Jasně, je to proto, že tam u nich v Maroku mají úžasné poklady, o kterých jsme my nemarocké obyvatelky neměly ještě donedávna ani potuchy.A víte jaké ty jejich poklady jsou?

První z nich je Arganový olej a druhým je Marocký jíl :). Jistě, dnes oboje snad každá z nás známe. Ale víte, jak je použít a vytěžit z nich maximum? :)

Arganový olej - neboli marocké zlato, je bohatý, přebohatý na antioxidant vitamín E. Ten způsobuje to, že buňky pomaleji stárnou. Když ho budete používat každý den, ráno a večer na vyčištěný obličejík, uvidíte výsledky fakt brzo. Arganový olej můžete používat také na popáleniny, jizvy (na strie je dokonalý třeba spolu s kakaovým máslem) nebo na popraskané rty nebo ruce. A na vlasy? Tak na ty je naprosto dokonalý :)


Marocký jíl -  ve světě se mu taky říká ghassoul nebo rhassoul. Tenhle jemňoučký prášek je supr hlavně proto, že na sebe váže nečistoty z vaší pleti nebo vlasů a nechá je dokonale vyčištěné. Marocký jíl umí taky zlepšit pružnost vaší pokožky. A to znamená, že když je vaše pleť pružnější, tak na ní všelijaké "ksichtění se" nezanechá takové stopy v podobě vrásek, jako když pružná není :). Navíc ještě k tomu umí marocký jíl vaši pleť rozjasnit, takže nebude taková mdlá, nijaká nebo bez života. Bude prostě nádhernááá :) a vy s ní...

Takže teď už víte, co tyhle poklady umí... ale co s tím? Jak je dát dohromady a získat z toho to maximum?

Následujích pár dní se tomu budu hodně věnovat a podělím se s vámi o pár receptů, jak si vykouzlit :) ty nejlepší a nejčistší (bez jakékoliv chemie) poklady na krásu :) 

A začnu tím nejjednodušším :)


VYŽIVUJÍCÍ A ČISTÍCÍ MAROCKÁ MASKA 

Co budete potřebovat:

1 polévkové lžíce marockého jílu (koupíte např. zde)
3 polévková lžíce růžové vody (koupíte např. zde)
1 polévková lžíce aloe vera gelu (koupíte např. zde)
20 kapek panthenolu (koupíte např. zde


A jak na to?

Tohle je možná spíš řečnická otázka :), smíchejte si v mističce všechno výše uvedené ve stejném pořadí a máte hotovo. Naneste na obličej (před tím zase upozorněte všechny členy rodinky, abyste je nepřekvapili) a nechte 30 minut působit. Po uplynutí téhle doby, neumývejte, ale jemně navlhčete a udělejte si maskou peeling :). Až pak opláchněte a už jste krásnější :)

Namazat se pak můžete třeba arganovým olejem :)

A jak to vypadá? Asi takhle :)


Před 


a po :)Úžasná, no ni? Je to perfektní i když děti zlobí, okamžitě přestanou :)))

2 komentáře:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší šance na výhru

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětSmazat
  2. Měla jsem a mohu směle doporučit. Víc vitamínů snad už do sebe dostat nemůžete :)

    OdpovědětSmazat